Ratměřice - Vlašim 1:3 (1:0)

16.04.2017 15:49

Soupeř byl na Nás dobře připraven. První polovina utkání byla spíše vyrovnanější, možná o kousek jsme měli více ze hry. Ikdyž naše sedmičky nedělaly výrazné chyby, projevily se slabiny spíše v souhře, důslednosti,důrazu, a hlavně jako minule v rychlosti. Bylo i dost smůly ze získaných šancí jsme nic nevytěžili.A tak trestal soupeř střelou z dálky 0:1.

Musím tentokráte pochválit všechny hráče. Každý měl snahu přispět, zařadit se jak nejlépe uměl.Poločas jsme využili k míchání sestav, což přispělo k výrazné změně. Od první minuty druhé půle jsme byli v tlaku, a plnili konečně co bylo představou. Přišel důraz, tlak na bránu soupeře, zrychlení.Obrana nedělala zbytečné chyby.

Hned padlo několik tyčí. netrefili jsme vyložené.. odkryté brány. Ale přijít to muselo. Během chvíle po pěkných akcích a zakončení zvrat na 1:3.

Přestože všichni makali a snažli se, zmíním Pešíka, Adyho, Toma D, Rýťu, velká chuť, velmi spolehlivý byl Kunty a Stáňa.

Ale ostatní zabírali - už minule velká snaha Štěpy, Poustky,Filda, Pečos, Dubík....

Jinak nepříjemné chladné počasí, chladný vítr.