KALENDÁŘ 2016 / 2017
DATUM | DEN | AKCE | KDE | ČAS | STAV |
2016 | |||||
16.8. | ÚT | PŘÁTELSKÉ SLAVOJ VYŠEHRAD 05 | KÁCOV-tráva | 16:00 | 6:2 |
23.8. | ÚT | PŘÁTELSKÉ VRŠOVICE PRAHA 05 | KONDRAC-tráva | 16:00 | 6:3 |
25.8. | ČT | PŘÁTELSKÉ VRŠOVICE PRAHA 05 | KONDRAC-tráva | 16:00 | 12:11 |
7.9. | ST | OFS MINERVA VOTICE | VOTICE TRÁVA | 18:00 | 7:1 |
17.9. | SO | OFS SOBĚHRDY | DOMÁCÍ Kollárova UMT | 09:30 | 3:2 |
24.9. | SO | OFS KRHANICE | KRHANICE TRÁVA | 10:15 | 18:2 |
28.9. | ST | OFS MARŠOVICE | MARŠOVICE TRÁVA | 10:15 | 3:4 |
8.10. | SO | OFS TICHONICE | TICHONICE TRÁVA | 10:15 | 9:1 |
15.10. | SO | OFS KONDRAC | DOMÁCÍ Kollárova UMT | 09:30 | 4:2 |
15.10. | SO | ČNL-A ČESKÉ BUDĚJOVICE - míče | KOLLÁROVA hl.h. | 16:00 | 9 os. |
23.10. | NE | OFS POSTUPICE | POSTUPICE TRÁVA | 10:30 | 1:3 |
31.10. | PO | Létající trenéři - ukázka tréninku | LUKA UMT | 17:00 | 4 os. |
5.11. | SO | OFS RATMĚŘICE | DOMÁCÍ Kollárova UMT | 09:30 | 0:0 |
29.12. | ČT | TURNAJ TR.ŠTĚPÁNOVA 04/03 | ZRUČ HALA | 13:00 | 2. |
2017 | |||||
11.2. | So | Turnaj v Jesenici - r.2005 | ZŠ Jesenice hala-palub. | 09:00 | 6. |
12.2. | Ne | Vlašim - Ratměřice přátelské | UMT KOLLÁROVA | 10:30 | 3:4 |
18.2. | So | Turnaj Bystřice r.04/03 | Hala Bystřice | 09:00 | 4. |
12.3. | Ne | Zápas 4 týmů - 07-04 | Ratměřice | 10:00 | 3. |
18.3. | So | Vlašim- Ústí 2.liga - účast | Kollárova | 15:00 | 7 os. |
19.3. | Ne | Humpolecká zimní liga posl.kolo r.04 | Humpolec | 9:00 | 2V1R2P |
25.3. | So | Turnaj pro mladší r.06 | Zdislavice | 10:00 | 5. |
25.3. | So | Přátelské utkání -Týnec/Pecerady r.03-04 | UMT KOLLÁROVA | 15:00 | 7:4 |
8.4. | So | Krhanice 2016211F2A1201 | UMT KOLLÁROVA | 09:30 | 7:1 |
16.4. | Ne | Ratměřice 2016211F2A1301 | Ratměřice př.tráva | 11:00 | 3:1 |
22.4. | So | Turnaj Český Brod 06-07 | Český Brod | 9:00 | 8.m. |
23.4. | Ne | Tichonice 2016211F2A1401 | UMT KOLLÁROVA | 09:30 | 10:1 |
30.4. | Ne | Kondrac 2016211F2A1501 | Kondrac př.tráva | 10:15 | 3:2 |
3.5. | St | Maršovice 2016211F2A1801 | UMT KOLLÁROVA | 17:30 | 8:0 |
6.5. | So | Postupice 2016211F2A1601 | UMT KOLLÁROVA | 09:30 | 6:0 |
23.5. | Út | Minerva 2016211F2A1001 | UMT KOLLÁROVA | 17:30 | 14:0 |
27.5. | So | Soběhrdy 2016211F2A1101 | Soběhrdy př.tráva | 09:30 | 9:0 |
31.5. | OFS - KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ | 1.m | |||
3.6. | So | Turnaj O pohár Sedlčany | Sedlčany tráva | 09:00 | 7.m. |
17.6. | So | Turnaj O Pohár Ratměřice | Ratměřice tráva | 13:30 | 1.m |